-
Политика
Гурт "Гуцули" утворено у новорічну ніч 1969 (на рік пізніше від Deep Purple) у місті Косів на Прикарпатті.
Є піонерами стилів хард-рок та хеві-метал не тільки в Україні, а й світі.
У 1974 гурт активно концертував з жорсткими гітарними рифами, забороненими у СРСР, утім добре впізнаваними серед слухачів радіо «Свобода» та решти шанувальників тогчасної рок-музики.
Першою власною піснею гурту була “Ой яка ти чічко файна”, але переважали обробки як народних, так і металевих пісень, зокрема класична хеві-метал композиція “Paranoid”, набула в “Гуцулів” місцевого колориту, та набула соло на клавішних, характерного для радянської музики 70-х.
Безперечним лідером групи вважався гітарист “Ґєба” – Ярослав Удудяк. Після наслідування західних рок-стандартів, гурт з часом виробив свій стиль – синтез важкого хард-року і хеві-металу із пародійно-гротескними текстами, які співалися гуцульським діалектом.
1988 року у місті Коломия на концерті гурту був здійснений перший аудіозапис їхнього виступу, який зберігся. 1989 року «Гуцули» взяли участь у фестивалі Червона рута та стали дипломантом фестивалю, а пісня “Афини” одержала приз за кращу пісню про рідний край і стала лауреатом.
Проте, гурт не отримав розголосу, натомість зажив слави «націоналістів», яка на час отримання Україною незалежності перетворилася на прокляття «неформат». Внаслідок цього, комерційних альбомів гурту не існує.
За більш ніж 40-річну історію гурту в його складі відбувалось багато змін, проте «Гуцули» досі продовжують активну концертну діяльність. У мережі з’являються чисельні сучасні відео та записи із якісним звуком та відео.
Аудиозапись: Гуцули - Ішов кум із полонини (4:52) Аудиозапись: Рок-гурт "Гуцули" - Раз пішов я до Косова (4:14)
Аудиозапись: Рок-гурт "Гуцули" - Пісня про джинси (3:57) Аудиозапись: "ГУЦУЛИ" - Афини (5:1) Аудиозапись: Рок-гурт «Гуцули» - Шєпка з нутрії (3:38) Аудиозапись: Гурт "Гуцули" - Зуби, мої зуби (5:31) Аудиозапись: Гуцули - Лімузина Жигулі (1:44) из Украина сегодня | Україна сьогодні
Комментарии
-
Фото, Мотиваторы, Подборки
Вот такими были детские сады, в которые ходили наши мамы и бабушки
Современные детские садики и ясли — это совсем не то, что было в советское время. Сейчас многие родители не хотят выходить из декрета, когда детям 3 года, а раньше было иначе.
Само понятие декретного отпуска в СССР впервые возникло в 1917 году, отпуск по беременности и родам был всего 112 календарных дней, с 1956 года добавили дополнительный отпуск без сохранения заработной платы сроком до 3 месяцев.
В 1968 году отпуск продлили до 1 года ребенку, в 1982 году отпуск увеличили до возраста ребенка — 1.5 года и только в 1989 году мамы получили возможность сидеть в декрете до 3х лет.
Малышей в 2-3 месяца отдавали в ясли, где карапузы росли под присмотром нянечек и воспитателей, пока мамочки трудились. В те времена ясли были совсем другими, были манежи, ходунки, погремушки и пеленки, сон на улице.
Дневной сон
В таких манежах были малыши
С малых лет в дружном коллективе
Укрепляем ножки
Развлечения
Труд с детства
Веселые игры
leafclover.club
Реклама
Комментарии