популярное

6 табу для женщин за 50

Запомните, леди, если вы прожили полвека, плюньте на все и перестаньте таскать на себе лишнее! Речь, кстати, не совсем о вещах...

Список бессмысленных бабушкиных советов

Так уж сложилось, что на кухне нами обычно руководят стереотипы, унаследованные от мам и бабушек. Опыт старших важен, и мы его, безусловно, ценим, но не всегда этот «сын ошибок трудных» при ближайшем рассмотрении оказывается верным.

Эти снимки сделаны удачными фотографами в ту самую секунду, которую возможно никто и не заметил, если бы не их умелые руки! Смотрите и наслаждайтесь!

Кто ваш ангел-хранитель? Узнайте по дате рождения

Среди плеяды ангелов во Вселенной есть 72, которые заботятся о нас с момента рождения. Узнайте имя своего хранителя!

Променяла внуков на нового мужа! Замуж на старости лет, зачем?

Не понимаю я людей, которые женятся после шестидесяти. Неужели в таком возрасте возможна любовь? Неужели нельзя просто общаться? Зачем связывать себя узами брака?

10 глупых мифов о женщинах

В современном обществе сложилось множество стереотипов, в которые почему-то все с наивностью верят. Некоторые мифы нравятся самим женщинам, и они охотно поддерживают такие заблуждения, а некоторые откровенно глупы, и здравомыслящий человек просто обязан ставить подобные утверждения под сомнение.
Наверняка вы также слышали множество утверждений об особенностях прекрасной половины человечества. Хотите узнать, какие из них - обыкновенная выдумка?

20 крутых вещей, которые каждый мечтает иметь на своей даче

Прямо вижу, что и куда поставил бы.

Забрала к себе жить маму. Навсегда...

Забрала к себе жить маму. Навсегда. Ничего заранее не решая, просто одним днем, с одним пакетом. В пакете – колготки, тапочки с надписью «Лучшей бабушке на свете» (подарок моих детей), теплый халат с рубашкой и почему-то наволочка. Мама пакет собирала сама.

Поражать - их задача. Рисовать - их метод. Редакция uDuba.com подготовила для вас сборник самых нестандартных методов создания картин. Чем и где только не пишут полотна...

Родила в 38 лет первого ребенка. Мужу сейчас 50 лет. Теперь жалею об этом

Познакомилась я с одной женщиной на детской площадке. Ее дочери 3 года, а ей 41 год. Возраст этой женщины выдает только лицо с морщинами. А так — идеальная фигура, «молодежные интересы». В общем, все, как у всех.

Сегодня мне 54 года. И я радуюсь, что избежала материнства!

Моя родная мать привила мне любовь к чайлдфри. В это трудно поверить, но именно благодаря моей маме я решила никогда не рожать. Сегодня мне 54 года. Я замужем. Мы с мужем живем вдвоем и каждый день радуемся жизни.

Этот владелец магазина сыграл злую шутку с мамой семерых детей. Но то, что последовало затем – золото!

Сила молитвы!

Серебряков покинул Канаду и вернулся в Россию

«Я уехал в Канаду не потому, что там комфортней и сытнее. А потому что, во-первых, там в два раза дешевле жить»

Соотношение веса и роста

Сегодня легко определить оптимальность показателей вес/рост, ведь существуют индексы Кетле, Наглера и еще минимум десяток различных методик. Все они учитывают возраст человека, пол и его физиологические особенности. Читайте статью - разбирайтесь со своим телом!

ИНТЕРЕСНО О ПОТРЕБНОСТЯХ ОРГАНИЗМА

УЧИМСЯ УТОЛЯТЬ ЖАЖДУ В ТЕХ ИЛИ ИНЫХ ПРОДУКТАХКОМПЕНСИРУЯ ДРУГИМИ ПРОДУКТАМИ.

Проверьте, насколько вы внимательны

Этот психологический тест был разработан психологом Рут Баер (Ruth Baer) из Университета Кентуки. Его часто используют в различных исследованиях практики внимательности для субъективной оценки участниками своего уровня внимательности до и после курсов медитации.

  1. Фото, Мотиваторы, Подборки

Чому я пишаюся Львовом


1341 — у Львові відлито найстаріший дзвін в Україні, який знаходиться у церкві Св. Юра.
1375 — згадується львівський шпиталь "Святого Духа" — найстаріший в Україні шпиталь у класичному розумінні цього слова.
1387-1704 — протягом 317 років мешканці Львова, витримавши близько сотні ворожих облог, не дозволили жодному загарбникові ступити на територію міста — показник небачений для більшості середньовічних європейських міст.
1407 — згадується львівський водогін, яким до середмістя надходила вода з джерел, розташованих за межами міста — це був початок цивілізованого водопостачання.
1490 — вперше в Україні на львівській ратуші встановлено годинник з мелодійним боєм.
16-17 ст. — Львів — найбільше місто в Україні, його населення удвічі перевищує населення Києва.
др. пол. 16 ст. — засновано найстаріший парк в Україні — Єзуїтський парк (тепер парк ім. І. Франка ), який одночасно є і найстарішим муніципальним парком у Європі (з 1847 року).
1555 — указ про збереження і культивування клепарівських черех — унікального гібриду вишні і черешні, який виведено тільки у Львові. У європейській помологічній літературі відомі як Kleparover Suss-Weichsel — у Німеччині і Griotte de Kleparow — у Франції.
1574 — Іван Федоров надрукував у Львові першу в Україні книгу — "Апостол".
1585 — засновано друкарню Успенського братства — найстарішу безперервно діючу до цього дня типографію у Східній Європі.
1586 — видано Статут школи Успенсього братства — найстарішу педагогічну пам'ятку на пострадянських теренах.
1629 — італієць Роберто Бандінеллі започаткував у Львові першу в Україні міську пошту європейського зразка, яка регулярно доставляла листи для мешканців міста з усіх куточків Європи.
1661 — заснування першого в Україні і Росії універcитету — Єзуїтської академії.
поч. 18 ст. — у Львові встановлено пам'ятник польському гетьману Станіславу Яблоновському — перший пам'ятник в Україні.
1911 — у селі Лисиничах під Львовом встановлено перший громадський пам'ятник Тарасові Шевченку в Україні.
1715 — у Львові засновано першу в Україні пивоварню.
1749 — вийшло декілька номерів першої в Україні газети Kurier Lwowski.
1776 — регулярно почала виходити газета Gаzette de Leopol (тижневик ).
1811 — вийшла найстаріша з існуючих зараз в Україні газет — Gazeta Lwowska.
1848 — вийшла перша в історії українська газета "Зоря Галицька".
1776 — у Львові створено перший в Україні постійно діючий міський театр.
1782 — засновано горілчану фабрику Бачевського, яка на початку 20 століття виробляла найкращий у Європі лікер — Likіer Baczewskiego.
1784 — у Львові запущено першу у світі повітряну кулю з автоматичним пальником на рідкому пальному для підігріву повітря в балоні, усього через дев'ять місяців після братів Люм'є, пальним для яких служила солома.
1784 — у приміщенні монастиря Бернардинів було засновано Архів давніх актів, нині Центральний державний історичний архів у Львові — один з найбагатших архівів Європи.
1785 — у Львові засновано найстаріший в Україні готель — "Під римським цезарем".
1786 — засновано першу в Україні музичну академію.
1786 — засновано Личаківський цвинтар, один з найкрасивіших у Європі.
1835 — започатковано перший в Україні регулярний громадський транспортний маршрут — багатомісний кінний екіпаж сполучав серемістя Львова з Винниками.
1835-1900 — Львів виявився унікальним європейським містом, яке кардинально змінило своє ландшафтне обличчя: було зрізано Княжу або Лису гору (Mons Calvus), насипано до висоти 413 м над рівнем моря штучну гору (Kopiec Unji Lubelskiej), пущено під землю ріку Полтву; таким чином місто отримало одну з найдосконаліших каналізаційних систем у Європі.
1836 — у Львові народився Леопольд Захер-Мазох, один із найславетніших європейських і світових письменників. Наклад його творів, виданих у Європі до кінця 19 століття в декілька разів перевищував наклади творів Шевченка, Пушкіна, Міцкевича, Достоєвського і Толстого разом узятих.
1840 серпень — перша в Україні і в країнах колишнього СРСР демонстрація феміністок у центрі Львова, одна з них курила цигарку.
1842 — завершено будівництво театру Скарбка (тепер ім. Марії Заньковецької ) — третього за величиною на той час театру Європи (1460 місць) після міланського "Ля Скала" і дрезденського "Гофтеатер".
1853 — у Львові, в аптеці "Під золотою зіркою", фармацевти Йоган Зег та Ігнаци Лукасевич винайшли першу у світі гасову (нафтову) лампу.
1858 — у Львові започатковано перше в Україні газове освітлення вулиць.
1861 — збудовано першу в Україні залізницю Львів - Перемишль.
1862 — у Львові засновано "Політехнічне товариство" — одне з перших у світі авіаційних товариств.
1864 — у Львові засновано перший український професійний театр.
1866 — у Львові створено перше в Україні спортивне товариство "Сокіл".
1873 — заснування у Львові одного з найстаріших у Європі Природничого музею.
1874 — у Львові створено першу українську середню школу (гімназію).
1874 — у Львові створено міський промисловий музей (тепер Музей етнографії та художнього промислу) — один з найбільших спеціалізованих етнографічних музеїв Європи, найбагатша художня скарбниця декоративного ужиткового мистецтва України. Тут знаходиться найбільша і найцінніша в Україні колекція годинників.
1879 — засновано парк Кілінського (тепер Стрийський парк), який на поч. 20 століття був визнаний одним із найкрасивіших парків Європи.
1880 травень — у Львові вперше в Україні запрацював кінний трамвай.
1882-1883 — створення у Львові першого в Україні Інституту географії.
1883 — у Львові започатковано перший в Україні міський телефонний зв'язок.
1884 — у Львові засновано "Акціонерне аеронавтичне товариство", яке випускало на німецькій та польській мовах одну з перших у світі спеціалізовану газету "Аеронавт".
1890 — створення у Львові Русько-української радикальної партії (РУРП) — першої української легальної політичної партії європейського типу і першої в Європі селянської партії соціального спрямування.
1893 — уперше в Україні заснована у Львові кінна станція швидкої допомоги.
1894 — у Львові запущено в дію електричний трамвай, перший в Україні і один з найперших у Європі.
1894 липня 14 — у Львові відбувся перший в українській історії футбольний матч між командами Львова і Кракова.
1895 — у Львові вперше в Україні названо вулицю ім'ям Тараса Шевченка.
1897 — створено у Львові галерею європейського мистецтва (тепер Львівська галерея мистецтв) — найбільший художній музей в Україні, в якому зібрано понад 50 тисяч творів мистецтва.
кін. 19 ст. — на вулиці Театральній уперше в Україні для освітлення вулиці було використано люмінісцентні лампи.
поч. 20 ст. — Львів був єдиним містом у світі, де знаходились резиденції трьох католицьких архиєпископів: римо-католицького, греко-католицького і вірмено-католицького.
1900 — за проектом архітектора Зигмунта Горголевського збудовано Львівський оперний театр — один з найгарніших у Європі.
1905 — створення у Львові першого Українського національного музею.
1905 — у Львові відбулася перша Всеукраїнська мистецька виставка.
20-і-30-і роки 20 століття — Львів — одне з найзеленіших міст Європи за кількістю парків і садів на один квадратний кілометр площі.
1928 — професор Львівського університету Рудольф Вайгль уперше у світі винайшов вакцину проти висипного тифу.
1929 — у Львові організована перша в Україні хокейна (з шайбою) команда СТ "Україна", воротар якої М. Скрипій одним з перших у світі застосував захисну воротарську маску, переробивши її з польської солдатської каски.
1932 — виготовлено в Чехії і встановлено в костелі Марії Магдалини найбільший в Україні орган.
1951 травень — Львівський автобусний завод випустив перші в Україні автобуси.
60-70-і роки 20 ст. — у Львові виробляли найкращі за якістю в СРСР пиво, цукерки "Світоч", автобуси і телевізори.
1971 — засновано скансен " Шевченківський гай", у якому знаходяться шість дерев'яних храмів. Такої кількості культових споруд немає в жодному музеї світу.
1975 — у Львові створено перший в Україні архітектурний заповідник, який поєднував у собі всю територію середньовічного ядра міста.
1981 — у будівлі Міського арсеналу засновано єдиний в Україні та колишньому СРСР музей зброї.
60-80-і роки 20 ст. — у Львові та області при населенні 0,8% від загального населення СРСР було більше 10% усіх діючих культових споруд, таким чином Львівщина була найрелігійнішим регіоном імперії.
1991-2001 — у Львові і на Львівщині було збудовано найбільшу кількість церков в Україні — 280.
14-15 травня 1999 — Львів став єдиним містом в історії України, яке приймало одночасно дев'ятьох керівників держав під час саміту глав держав Східної та Центральної Європи.
27 червня 2001 — у Львові відбулася акція за участі найбільшої кількості людей в історії України: на Літургії у візантійському обряді, яку відслужив Папа Римський Іван Павло ІІ на львівському іподромі були присутніми близько півтора мільйона осіб. Також у Львові відбулися найбільші демонстрації в новітній історії України — 17 вересня 1989 року в день 50-ї річниці вступу радянських військ на територію Західної України і 30 травня 2000 року в день похорону композитора Ігоря Білозора на вулиці Львова вийшло більше ста тисяч людей.
29 червня 2002 — у Львові відкрито перший на пострадянських теренах і перший, заснований УГКЦ, Український Католицький Університет.
 
из =============== ◄ЛЬВІВ-The Best► ===============
ТЕГИ:
Украина, гордость, факты, Львов, Фото
Комментарии
0 комментарии
Комментировать
  1. Фото, Мотиваторы, Подборки

Вот такими были детские сады, в которые ходили наши мамы и бабушки

Современные детские садики и ясли — это совсем не то, что было в советское время. Сейчас многие родители не хотят выходить из декрета, когда детям 3 года, а раньше было иначе.

Само понятие декретного отпуска в СССР впервые возникло в 1917 году, отпуск по беременности и родам был всего 112 календарных дней, с 1956 года добавили дополнительный отпуск без сохранения заработной платы сроком до 3 месяцев.

В 1968 году отпуск продлили до 1 года ребенку, в 1982 году отпуск увеличили до возраста ребенка — 1.5 года и только в 1989 году мамы получили возможность сидеть в декрете до 3х лет.

Малышей в 2-3 месяца отдавали в ясли, где карапузы росли под присмотром нянечек и воспитателей, пока мамочки трудились. В те времена ясли были совсем другими, были манежи, ходунки, погремушки и пеленки, сон на улице.

Дневной сон

В таких манежах были малыши

С малых лет в дружном коллективе


Укрепляем ножки

Развлечения

Труд с детства

Веселые игры

leafclover.club

Комментарии
комментарии
Комментировать
Подписка